Çakıcı’dan Erdoğan’a ültimatom ve hakaretlerAlaattin Çakıcı basın sözcüsü aracılığıyla seçim sonuçlarıyla ilgili yaptığı “değerlendirmelerde” Erdoğan’a tehditler, hakaretler yağdırarak, ültimatomlar yolladı


Mafya bozuntusu ve kontrgerilla artığı Alaattin Çakıcı da basın sözcüsü aracılığıyla seçim sonuçlarıyla ilgili “değerlendirmelerde” bulundu. Seçimler öncesinde Bahçeli tarafından “vatan sevdalısı”, “kahraman” olarak tanımlanıp, hakkında af istenen Çakıcı bu “değerlendirmeleriyle” son tuğlası da konulan yeni rejimi-devleti oluşturan iktidar blokunun hangi niteliklere sahip olduğunun da altını çizdi.

Tayyip Erdoğan’a tehdit ve hakaretler yağdıran Çakıcı, iktidar blokunun ağırlıklı gücünü temsil eden AKP’nin ittifak yaptığı MHP’yle işinin hayli zor olduğunu da göstermiş oldu.

AKP’nin “küskünlerinin” oylarını devşirerek sandıktan kendisini bile şaşırtan bir oranla çıkan MHP’nin bundan sonra nasıl bir çizgi izleyeceğini, rejimin bir türlü aşılamayan krizinin bu çizgiyle başka bir “derinlik” kazanabileceğini de ortaya koymuş oldu.

Seçim öncesinde Erdoğan’a onu sevmediğini ifade ettiği bir mektup yazan Çakıcı’nın bu sefer de basın danışmanı Ferhat Aydoğan aracılığıyla “değerlendirme” adı altında Erdoğan’a uyarılar çekmesi MHP cenahının elde ettiği konumu nasıl kullanacağının da ipuçlarını veriyor.

Çakıcı’nın bu “değerlendirmelerinin” MHP’ye yakınlığıyla bilinen Bengi Türk TV’nin internet sitesinde yayımlanmasınınsa oldukça manidar olduğunu belirtmeliyiz.

Çakıcı’nın başdönmesiyle kaleme alındığı her halinden belli değerlendirmelerinde Erdoğan’a “Devletin sahibi sen değilsin; sokak çetesi olmadığımı da o beyninin derinliklerine sok” denilmesinin yanı sıra şu uyarı ve hakaretler yapıldı:

Devletimiz ve milletimiz, bugün ülkemizin bekası için özgür iradesiyle MHP’nin büyük gayretiyle, sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk turda yeni oluşumun başkanı seçilmesinde en büyük etken sayın Bahçeli ve yol arkadaşlarıdır.

 

Kasımpaşa’da doğan Rize potamya asıllı sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bu aziz milletimiz ülkeyi yönetme iradesini kendisine teslim etmiştir. Halka konuşmasında ülkeyi terörden temizlediğinden bahsetti, herhalde daha yolun başında olduğumuzu unuttu. Devletimizin sigortası olan ülkücüler ile ilgili bir kelime dahi etmedi. Bir de ülkeyi sokak çetelerinden temizledik diyor. Bu sokak çeteleriyle ilgili söylemi KCK’nın Türkiye genelinde sokak yapılanması olan çeteleri mi anlatmak istiyordu.

 

Cumhur İttifakı’na oy verenler sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine değil, devletin bekası için sevse de sevmese de beka sorunu yaşayan devletimiz için sayın Tayyip Erdoğan’a oy vermiştir.

 

AKP’li olmayan ama devlet bekası için ona oy veren ve verdirenlerin onun selamına ve teşekkürüne ihtiyacı yoktur!

 

Buradan kendilerine şunu hatırlatmak isterim. Çevrendeki Fetö’cüleri temizle. Devletin değişik kurumlarındaki AB ve ABD’ye hizmet eden hainleri temizlediğin sürece “ sözde değil pratikte” adalet kavramından elini çekmezsen, devlet aynı sıkıntıları gelecekte yaşayacaktır, lütfen unutma. Devletin sahibi sen değilsin! Devletin mihenk taşı ülkücüler ve devletine gönülden bağlı her etnik mozaikten olanlardır.

 

Bu Cuma günü sayın Bahçeli gibi namazdan çıktıktan sonra “ Ne mutlu Türk’üm diyene”diyebilecek kadar Türkiye sevdalısı mısın?

 

Sayın Cumhurbaşkanı; İnsanlar kriminal suçlu olabilir, çetelerin arkasında olan hani senin var ya, Trabzon’lu, çirkin ve kel, sana gündüz imam gece papaz diyen Süleyman efendi mi hedef gösterdi. Sokak çeteleri hap satar, eroin satar, karı satar. Ekonomik koşullardan sosyal devlet olamadığımız için gasp yapar. Kapalı olarak kimi kastediyorsun?

 

Türkmen Alevi’lerinin, MAYAD’ın oylarını aldın. Konuşmanda neden onlara teşekkür etmedin?

 

Unutma! Sen yolcusun, Ülkücüler ve Türk Milliyetçi’leri, her etnik mozaiğe mensup vatan sevdalıları da hancılardır!

 

Annene, babana dua ettiğin gibi sayın Bahçeli’ye ve onun yol arkadaşlarına da dua et. Elinden ne gelirse de bana istediğini yapabilirsin.

 

Sokak çocuğu, sokak çetesi olmadığımı da o beyninin derinliklerine sok.

 

İnşallah nefsini yenersin, bu milletin hizmetkarı olursun. Eğer bunları yapabilirsen sana hakkımı helal ediyorum.

 

Başta devletin her kötü gününde, gövdesini ateşe koyan sayın Devlet Bahçeli’ye saygılar sunar, aziz milletimize saygılarımla arz ederim.

Ayrıca Kontrol Et

Hiç Kimsenin Gör(e)mediği Bir İşçi Cinayeti İşlendi

Dilan Metin eşi Bulut Metin'in katledilmesine dair gerçekleri gazetemize anlattı: