İzmit’te bir polis, boşanmak isteyen eşini öldürdüPolis memuru İbrahim Yavuz, kendisinden boşanmak isteyen eşini göğsünden ve karnından kurşunlayarak öldürdü


Olay, dün saat 19.00 sıralarında, İbrahim ve Elif Kaya Yavuz’un, Körfez Güney Mahallesi Bodur Sokak’taki evlerinde yaşandı. Elif Kaya Yavuz’un boşanmak istemesi nedeniyle İbrahim Yavuz ile aralarında tartışma çıktı. Tartışma sırasında İbrahim ve Elif Yavuz’un oğlu babasının kafasına sert bir cisimle vurdu, ancak annesine saldırmasını engelleyemedi.

İzmit’te bir polis merkezinde görevli olan polis memuru İbrahim Yavuz, Elif Kaya Yavuz’a kurşun yağdırdı. Kurşunlardan biri Elif Yavuz’un göğsüne, biri ise karnına isabet etti.

Olayın ardından evden çıkan İbrahim Yavuz, yakındaki Tütünçiftlik Polis Merkezi’ne giderek, eşini vurduğunu, teslim olmaya geldiğini söyledi. Eve giden polisler, 112 Acil servise haber verdi.

Elif Kaya Yavuz, olay yerine gelen sağlık ekibi tarafından ambulansla Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı ancak kurtarılamadı. İbrahim Yavuz ise tutuklandı.

Ayrıca Kontrol Et

1 Mayıs, Taksim ve Bugün…

Siyasi parti, örgüt, sendika… Her kritik dönemde kendisi olmaktan vazgeçtiği, küçük gibi görünen tavizler vererek yürüyebileceğini sandığında sonuçlar iflah olmaz bir yabancılaşma olarak gelmiştir