12 yaşındaki çocuk, 3 gün boyunca cinsel istismara uğradıİstanbul Beykoz’da yaşayan 12 yaşındaki çocuk, alıkonularak üç gün boyunca cinsel saldırıya maruz bırakıldı


Sapkınlık tırmanışta, çocuklar tehlikede. Her gün duymaktan kurtulamadığımız dehşet verici çocuk istismarı haberleri, toplumun saplandığı bataklığın en keskin ve en iğrenç kokan yeri.

15 kişi bir araya gelip 12 yaşındaki çocuğu eve kilitleyip günlerce tecavüz etmesine ise en hafif tabirle şeref yoksunluğu.

Mide bulandırıcı olay, Y.Y.’nin iki gün boyunca evine gitmemesi üzerine, çocuklarına ulaşamayan ailenin karakola giderek kayıp başvurusunda bulunup ve arama kararı çıkartmasıyla gün yüzüne çıktı.

Beykoz Emniyeti’nin aramaya başladığı Y.Y. Paşabahçe’de bulundu. Bölgede devriye gezen polisler tarafından bulunan çocuk, polislere başından geçenleri anlattı.

Y.Y’nin ifadeleri doğrultusunda  yaşları 14 ila 24 arasında değişen 15 vicdansız sapık hakkında gözaltı kararı çıktı. Şüphelilerden 9’u yakalanarak gözaltına alındı. Beykoz Adliyesi’ne sevk edilen zanlılardan 6’sı tutuklandı. Henüz yakalanamayan 6 kişi aranıyor.

Ayrıca Kontrol Et

Öyle Bir Kavşaktayız Ki!..

Halkın öfkesi her seferinde sandıkta eritilmiş olsa da yorgunluk ve yılgınlık ağır bassa da bir şey yapmalı. Hasan Hüseyin Korkmazgil ne güzel de söylemiş “Korka korka yaşamak ne!..”