Vadi İstanbul AVM’de işçilerin tüm alacakları ödendiİnşaat-İş, Vadi İstanbul AVM şantiyesinde Öztek Mühendislik bünyesinde çalışan elektrik işçisi üyelerinin ödenmeyen fazla mesai ücretlerinin hepsinin ödendiğini duyurdu


İnşaat-İş, Vadi İstanbul AVM projesinde taşeron firma Öztek Mühendislik bünyesinde çalışan elektrik işçisi üyelerinin ödenmeyen fazla mesai ücretleri için bugün sabah saat 10:00’da yapacağı eylemin firma yetkililerinin görüşme talebi üzerine yapılan görüşmeyle kazanımla sonuçlandığını açıkladı.

Saat 10:00’da AVM önünde eyleme başlanacağı sırada patron temsilcilerinden gelen taleple görüşmeye oturulduğunu, 6 aydır ödenmeyen alacakların hesaplamasının yapıldığını ve tümünün ödendiğini belirtti.

Sendika “Üyelerimizin tek bir kuruşunu bile patronlara bırakmayacağımızı bir kez daha yineleyip, “Kavga, sokak, direniş! Yaşasın İnşaat-İş!” diyoruz” sözleriyle açıklamasını sonlandırdı.

Ayrıca Kontrol Et

İstanbul ve İzmir’de ev baskınları ve gözaltı terörü!

İstanbul ve İzmir’de sabah saatlerinde gerçekleşen polis baskınıyla çok sayıda kişi gözaltına alındı, evlerde bulunanlara işkence yapıldı