Birleşik Devrimci Parti binasına polis baskınıBirleşik Devrimci Parti’nin Kadıköy’deki binası kar maskeli polislerce basılıp, dağıtıldı, o sırada içerde bulunan Saadettin Köse gözaltına alındı, bilgisayarlara el konuldu


Birleşik Devrimci Parti’nin Kadıköy Bahariye Caddesi’nde bulunan binası kar maskeli özel harekat timleri ve çevik kuvvet polisleri tarafından basıldı.

Bir gözdağı ve sindirme amacı taşıyan baskın sırasında eşyalar dağıtıldı, bilgisayarlara el konuldu, sırada binada bulunan Saadettin Köse de gözaltına alındı.

Geçtiğimiz hafta da parti yönetici ve üyelerinin evlerine baskın düzenleyen polis, duvarlara TC yazmış, hakaret içerikli resimler çizmişti.

Baskını Twitter hesabından duyuran parti, avukatlarının da arama sırasında içeriye girmesine izin verilmediğini belirtti.

Ayrıca Kontrol Et

Gece Kulübü’ndeki İşçi Katliamı Davası Bugün Görülüyor

Beşiktaş'ta Masquerade isimli gece kulübünde yapılan tadilat sırasında alınmayan önlemler, yapılmayan denetimler yüzünden yaşanan ve 29 işçinin ölümüne neden olan yangına ilişkin davanın ilk duruşması bugün Silivri’de görülüyor. Duruşma öncesinde patronların işçi ailelerine şikayetlerinden vazgeçmelerini “telkin” ettikleri öğrenildi