Ziraat Bankası’ndan spor kulüplerine kıyakBorcunu ödeyeyemeyen çiftçiyi hacize veren Ziraat Bankası, spor kulüplerinin borcunu sıfırlayarak yapılandıracak


Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Türkiye bankalar Birliği’nin (TBB) futbol kulüplerinin borçlarını üstlenmek üzere geliştirdiği ortak projede adımlar atılıyor: Ziraat Bankası spor kulüplerinin borçlarını ödeyecek.

İstanbul’daki Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü’nde bir araya gelen TFF B TFF Başkanı Yıldırım Demirören, TBB Başkanı Hüseyin Aydın ve Süper Lig kulüplerinin başkanları ile mali sorumluları, Erdoğan ve Albayrak’ın da desteklediklerini belirtikleri projeyi görüştü. Buna göre ekonomik kriz içinde oldukları belirtilen spor kulüplerinin borçları yapılandırılacak.

Daha önce müteahhitleri kurtarmak için onlara kredi dağıtan, Demirören’e Doğan Medyayı hediye etmek dahil birçok hırsızlık için kullanılan Ziraat Bankası, bu seferde spor kulüpleri için kasanın ağzını açıyor.

Borç içinde yüzen çiftçilerin hiçbir borcunu yapılandırmayan hatta onlardan bunu son kuruşuna  varana kadar tahsil eden, ödeyemeyenlerin tüm mallarına haciz yoluyla el koyan  Ziraat Bankası, spor kulüplerinin tüm borçlarını ödeyeceğini ve bunları yapılandıracağını belirtti.

Ayrıca Kontrol Et

1 Mayıs, Taksim ve Bugün…

Siyasi parti, örgüt, sendika… Her kritik dönemde kendisi olmaktan vazgeçtiği, küçük gibi görünen tavizler vererek yürüyebileceğini sandığında sonuçlar iflah olmaz bir yabancılaşma olarak gelmiştir