İki işçi iş cinayetinde yaşamını yitirdiAydın/Bozdoğan’da Erol Özdemir, Mardin/Derik’te ise Mehmet Karataş adlı işçiler meydana gelen iş cinayetlerinde yaşamını yitirdi


Aydın/Bozdoğan ve Mardin/Derik’te meydana gelen iş cinayetinde iki işçi yaşamını yitirdi

Aydın’ın Bozdoğan ilçesindeki, bir süre önce kayyum atanan mermer ocağında işçi olarak çalışan Erol Özdemir, dün akşam saatlerinde, 10 metre yükseklikten düştü. Diğer işçilerin durumu 112 Acil Servis ve jandarmaya bildirdi.  Sağlık ekipleri, Özdemir’in yaşamını yitirdiğini belirledi

Mardin’in Derik ilçesinde ise biyokütle enerji santralinde, mısır saplarını attığı harman makinesine kapılan işçi Mehmet Karataş (25), yaşamını yitirdi.

Vardiya değişiminde olmadığı fark edilen Karataş’ın, harman makinesine bakıldığında, parçalanmış cansız bedeni bulundu. Evli ve 2 çocuk babası Karataş’ın cesedi, jandarmanın incelemesinin ardından otopsi için Mardin Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Ayrıca Kontrol Et

Öyle Bir Kavşaktayız Ki!..

Halkın öfkesi her seferinde sandıkta eritilmiş olsa da yorgunluk ve yılgınlık ağır bassa da bir şey yapmalı. Hasan Hüseyin Korkmazgil ne güzel de söylemiş “Korka korka yaşamak ne!..”