Magandaların elini sıkan polis memuru görevden alındıSaldırgan Hasan ve Hüseyin Sel kardeşleri karakol kapısında ellerini sıkarak karşılayan polis amir görevden alınırken, Sel kardeşler savcı tarafından tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi


Hamile bir kadının da içinde olduğu aracın önünü kesip saldıran Hasan Sel ve Hüseyin Sel’i karakol kapısında karşılayarak elini sıkan polis amiri görevden alındı.

İstanbul Pendik’te içerisinde hamile kadının olduğu aracın yolunu keserek içerdekileri tehdit eden ve araca hasar veren Sel kardeşler, emniyette elleri sıkılarak kapıda karşılanmıştı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada karakol kapısında zanlıların elini sıkan polis amirinin görevden alındığı belirtildi.

Ayrıca emniyetteki ifadeleri de ortaya çıkan Sel kardeşlerden Hasan Sel’in “Ben de o anın stresi ve psikolojik durumu ile istem dışı yan aynasını kırdım. Sonra aracını bizim araca çarptığı için, geçiş mesafesi olmadığı için aracın üzerinden geçmek zorunda kaldım. Bu geçiş sırasında kaput üzerine bastım” dediği öğrenildi.

Pendik Şehit Adil Gözalıcı Polis Merkezi’nde yaklaşık 2 saat süren ifadelerinin ardından adliyeye getirilen Sel kardeşler, savcılık tarafından tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.

 

Ayrıca Kontrol Et

Öyle Bir Kavşaktayız Ki!..

Halkın öfkesi her seferinde sandıkta eritilmiş olsa da yorgunluk ve yılgınlık ağır bassa da bir şey yapmalı. Hasan Hüseyin Korkmazgil ne güzel de söylemiş “Korka korka yaşamak ne!..”